PINKO – historia marki

Dobrze wszystkim znana marka pinko franczyza i własny biznes w ostatnim czasie stały się coraz bardziej popularnym połączeniem. Coraz więcej osób decyduje się na tę formę współpracy, a do tego klienci coraz chętniej poszukują doskonałej jakości wyrobów tej marki. Chcesz nieco więcej dowiedzieć się na temat samej marki oraz jej historii? Interesujesz się modą i szukasz pomysłu na biznes? Tekst może dostarczyć ci wiele niezbędnej wiedzy/

PINKO – historia marki

Pinko to włoska marka, która u nas jest rozpoznawalna przede wszystkim ze względu na elegancką, skórzaną galanterię. Jej flagowym produktem są torebki, wykonane z dobrej jakości, włoskiej skóry. Marka specjalizuje się w nowoczesnych krojach oraz wzorach oraz często uznawana jest za pioniera na tym rynku. Marka narodziła się w połowie XX wieku we włoszech i od początku zyskała zaufanie oraz sympatię wśród kobiet. Dziś jej oferta jest o wiele szersza niż tylko torebki. Dodatkowo, warto zaznaczyć, że marka obecna jest na wszystkich kontynentach i ma wiele punktów sprzedaży własnych oraz franczyzowych.

Franczyza – czym jest i co warto wiedzieć na jej temat zanim wystartuje się z własnym biznesem w tym modelu

Czym w zasadzie jest franczyza marki Pinko i na czym ona polega? To ścisła współpraca pomiędzy franczyzobiorcą oraz franczyzodawcą, które są odrębnymi podmiotami gospodarczymi. Warto wiedzieć, że w imieniu marki Pinko występuje agencja, która posiada wszelkie prawa na terenie naszego kraju i to ona jest stroną umowy franczyzowej.

Jakie są najważniejsze zalety oraz pozytywne aspekty pracy we franczyzie? Czy na franczyzie można zarobić?

Franczyza marki Pinko to nieskończona ilość zalet. Przede wszystkim dajemy klientom doskonałej jakości produkty, które są im doskonale znane. Dodatkowo, uzyskujemy wsparcie oraz dostęp do know-how od marki Pinko, którą można uznać za giganta na opisywanym rynku. Dodatkowo, to gotowy i sprawdzony pomysł na biznes dla nawet niedoświadczonych.

You may also like...